SBASHK-u thërret konferencë për media

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës sot do të mbajë konferencë për media.

Përmes një komunikate, SBASHK ka njoftuar se konferenca do të mbahet në zyret e SBASHK-ut.

“Te nderuara medie, jeni te ftuar ne nje konference per medie, sot (31.08.2022) ne ora 14:30, ne zyret e SBASHK-ut”, thuhet në komunikatë.

Kujtojmë që SBASHK-u ka mbajtur dje konferencë për media, ku paralajmëroi padi ndaj ministrit të Financave, Hekuran Murati.

Kategoritë
LajmeVendi