Shefi i futbollit në UEFA në Kosovë, pritet nga ministri Çeku

Shefi i futbollit në UEFA, Zvonimir Boban është pritur në takim nga Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Hajrulla Çeku.

Ai do të takohet edhe me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama dhe me Komitetin Ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Kosovës.

Ndërsa pasdite do të  mbajë konferencë për medie.

 

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi