Shiten të gjitha biletat për ndeshjen mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës

Kombëtarja e Kosovës e zhvillon sonte ndeshjen e radhës në Ligën e Kombeve.“Dardanët” do të përballen me Irlandën e Veriut, në Windsor Park në ora 18:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Federata e Futbollit e Irlandës së Veriut ka bërë të ditur se janë shitur të gjitha biletat për këtë ndeshje.Stadiumi ku do të zhvillohet ndeshja ka kapacitet prej 18,500 ulëseve.

Kategoritë
LajmeSport