Shpërthimi i avionit rus, 4 të vdekur dhe 6 të zhdukur, dhjetëra apartamente shkrumbohen nga flakët (Video)

Një aeroplan luftarak rus u rrëzua në një ndërtesë banimi në qytetin jugor të Yeysk të hënën.

Apartamentet rreth vendit të ngjarjes u përfshinë nga zjarri ndërsa katër persona humbën jetën, thanë zyrtarët.

Gjashtë persona të tjerë rezultojnë të zhdukur.

Kategoritë
BotaLajme