Si duket Donald Trump pa grim: U shfaq në një turne golfi dhe i befasoi të pranishmit

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump u shfaq në turneun e golfit LIV në Bedminster, dhe shumë u habitën kur panë se si dukej pa make-up.

Meqë ra fjala, në turne u shfaqën shumë të famshme, duke përfshirë djalin e Donaldit, Eric Trump, yllin e realitetit Caitlyn Jenner, lojtarin e golfit Dustin Johnson, etj.

Publiku është mësuar që Trump të mbajë një sasi të madhe fondatine me ngjyrë portokalli, kjo është arsyeja pse ai është tallur në të kaluarën. Tani më në fund është e mundur ta shihni atë në një version krejtësisht natyral.

“Edhe pse nuk e fal, e kuptoj pse vendos kaq shumë pudër dhe shkon në tualet”, ka shkruar një përdorues në Twitter.
“Pa grim, ai duket si një person krejtësisht tjetër. Nëse do të hiqte kapelën e tij Make America Great Again, nuk do ta njihja”, shtoi një tjetër.

“Ai duket si Darth Vader kur heq maskën”, është gjithashtu një nga komentet.

 

Kategoritë
BotaLajme