Skandal në Kombëtaren e Serbisë/ Sulmuesi i kombëtares përjeton lidhje dashurie me gruan e portierit Rajkoviç

Ndërkohë që Botërori 2022 është në ecje të plotë, nga shtypi serb vazhdojnë të bëhen akuza tronditëse.

Me hetimin e arsyes së rezervës së Vllahoviqit, një pretendim i pabesueshëm erdhi nga gazetari Richard Wilson, i cili dominon rajonin.

Gazetari, i cili ka shpërndarë përmbytje në llogarinë e tij në Twitter, ka pohuar se ka pasur një skandal në Kombëtaren e Serbisë.

Wilson tha se në kamp janë ftuar edhe familjet për t’i dhënë moral skuadrës gjatë kampit të zhvilluar para Botërorit dhe se ka pasur disa probleme gjatë kësaj kohe.

Me sa duket; sulmuesi Vlahovic ka përjetuar lidhje me Ana Cakiq, gruan e portierit rezervë Rajkoviç; Gudelj ishte me gruan e Jovicit, Sofija Millosheviq.

Pas këtij pretendimi goditës, u mësua se Gudelj dhe Jovic kanë luftuar trup më kokë edhe në Kombëtaren e Serbisë.

Siç do të mbahet mend, asnjë nga lojtarët e përfshirë në akuzat nuk mori kohë në ndeshjen e fundit të Kamerunit.

 

Kategoritë
LajmeTë ndryshme