Sulmi kibernetik, Rama flet si në luftë: Jemi në kundërofensivë, agresori nuk shembi mbrojtjen tonë

Sulmi kibernetik, Rama: Nëse s’do kemi surpriza të tjera, shërbimet do rikthehen shumë shpejt

Edi Rama:

Kundërofensiva e AKSHit dhe aleatëve në përballjen e agresionit kibernetik mbi Shqipërinë, po rezulton e qëndrueshme dhe e suksesshme! Agresori nuk ka arritur të shembë sistemin e mbrojtjes dhe është në tërheqje! Nëse s’do kemi surpriza të tjera, shërbimet do rikthehen shumë shpejt!

Kategoritë
LajmeRajoni