Tifozi takoi Messin në semafor dhe bëri një fotografi që do ta mbajë mend për gjithë jetën

Një video interesante është shfaqur në rrjetet sociale ku protagonisti kryesor Lionel Messi i ka dhuruar një fansi një skenë që do ta mbajë mend gjatë gjithë jetës.

Gjithçka ndodhi në semafor kur një tifoz u ndal pranë Messit dhe e përshëndeti nga makina dhe argjentinasi, për habinë e të gjithëve, rrokulliset xhamin dhe i është përgjigjur ngrohtësisht.

https://www.instagram.com/433/?utm_source=ig_embed&ig_rid=65d05301-e136-4ac7-92ae-4c717e1cb08c

 

“Të dua nga zemra. Faleminderit që je argjentinas”, tha një fans entuziast që filmoi gjithçka nga makina e tij.
Messi është duke e nisur mirë sezonin me fanellën e PSG-së dhe tashmë ka shënuar tre gola dhe një asistim në tre ndeshje.

Kategoritë
Sport