Tragjedia në Berat, momenti kur nëna dhe djali 6 vjeç bien në lumë me makinë (Video)

Ky është momenti kur nënë e bir, bien në lumin Osum e për pasojë gjejnë vdekjen e menjëhershme.

Siç shihet nga pamjet, makina ka dalë jashtë rrugës dhe më pas ka rënë nga disa metra lartësi.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë humbja e kontrollit dhe e vëmendjes nga e ndjera që ishte në timonin e makinës. Mësohet se nëna që ka humbur jetën bashkë me të birin quhet Klaudija Xhaferaj.

Kategoritë
LajmeRajoni