Trajneri anglez publikoi një video zemërthyese duke u thënë fëmijëve se ishte shkarkuar

Eksperti i ri anglez i futbollit Mark Hudson (40) u shkarkua fundjavën e kaluar në Cardiff dhe gruaja e tij regjistroi një video në të cilën ai u njofton fëmijëve të tij vendimin e klubit.

Një barazim me Wigan në fundjavë ishte vendimtar për Hudson, duke e zgjatur ecurinë pa fitore të Cardiff në nëntë ndeshje. Puna në këtë klub të Uellsit, që garon në futbollin anglez, ishte i pari i pavarur në karrierën e tij futbollistike, pasi më parë ka punuar si asistent në Huddersfield.

Ky profesionist i ri u njoftoi fëmijëve të tij vendimin për të lënë punën, të gjitha të filmuara nga gruaja e tij Marie-Louise.

Gjithashtu, ajo ka regjistruar momentin e fillimit të sezonit, kur ai u tha fëmijëve të tij se mori një punë në Cardiff.

https://www.instagram.com/reel/CnfJs2uBb6n/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8fcc9b61-965e-43f1-bf5d-fda77b2268e8

Klipi tregon momentet e bukura dhe prekëse të Mark Hudson duke u thënë fëmijëve të tij se e mori vendin e punës, përpara se të përfundonte me një klip zemërthyer ku ai u tha atyre se ishte pushuar nga puna.
“Unë po debatoja me burrin tim nëse do ta postoja këtë video. Është mirë të postosh pjesë perfekte të jetës tënde, por nuk është jeta reale. Lënia është gjithashtu një anë e futbollit, por kurrë nuk do të shohësh dikë ta postojë këtë”, tha ai. gruaja Marie-Louise.

Ajo shtoi se këto momente i ka regjistruar për t’u treguar fëmijëve të saj kur të rriten.

Kategoritë
Sport