‘Tre musketierët’ bashkohen përsëri, Mesi-Neymar-Suarez darkojnë së bashku

Siç raporton “Mundo Deportivo”, ata, “Tre moskëtirët” e dikurshëm të skuadrës “blaugrana”, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar, këtë fundjavë janë mbledhur përsëri së bashku.

Ata janë takuar në shtëpinë e Messit në Castelldefels në Barcelonë, ku mbrëmë edhe kanë darkuar bashkë. Treshja e famshme “MSN” tashmë nuk luan më në skuadrën ‘blaugrana’. Messi dhe Neymar janë në PSG, kurse Suarez në Atletico Madrid.

Siç ka mësuar MD, të dy kanë shkuar në Castelldefels për të ngrënë darkë në shtëpinë e Luis Suárez , i cili të Dielën (7:30 pasdite) luan për Atlético kundër Elche në Madrid . Tridenti që fitoi Ligën e Kampionëve dhe treshen në vitin 2015 me Barçën janë takuar këtë herë me të tre jashtë klubit të Barçës. Suarez nuk stërvitet nën drejtimin e Diego Simeones deri këtë pasdite të së shtunës.

Kategoritë
Sport