U bë gjyshe në moshën 30- vjeçare. A e dalloni dot se cila është?

Një nënë, e cila u bë gjyshja më e re në Britani ka treguar se nuk ndihet dhe aq mirë tani që është bërë një gjyshe. Kelly Healey ishte vetëm 30 vjeç kur vajza e saj Skye Salter lindi Bailey, tashmë tre vjeç, në gusht 2018.

Kur vajza lindi, ajo i ofroi mbështetje ndërsa tregon duke qeshur se nuk ishte gati për t’u ndjerë gjyshe. Duke folur për The Sun, ajo tha: “Kurrë nuk e prisja të mësoja se do të bëhesha një gjyshe ndërsa isha ende në të 20-at e mia.

Gjithçka që mund të bëja ishte të ofroj dashuri dhe mbështetje. Si nënë, ti merresh vetëm me këto gjëra. Bëj sikur jam në fillim të të 20-ave, kështu që nuk ndihem mirë të jesh gjyshe. Miqtë e mi mendojnë se është qesharake që kam një nip. Ai gjithmonë ngatërrohet me djalin tim”, tha 30-vjeçarja.

Kategoritë
Të ndryshme