U bë nënë për herë të tretë, aktorja e njohur turke ndan imazhin e parë të së bijës

Aktorja turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj Halit Ergenç, të cilët u martuan në 2009, u bekuan me fëmijën e tretë pak ditë më parë. Ata u bekuan me një vajzë që e pagëzuan me emrin Leyla.

Ndërkohë së fundmi, aktorja turke ka ndarë dhe foton e parë me të bijën. Ajo ka postuar një imazh ku shihet duke i dhënë gji të porsalindurës. “Ky vend do të mbajë erë qumështi për shumë kohë…

Çifti Bergüzar Korel dhe Halit Ergenç përjetuan gëzimin e lindjes së vajzës pas djemve të tyre Ali dhe Han.

Kategoritë
FunTë ndryshme