U nda nga jeta në aksident, në Turqi nderojnë në fushë Ahmet Calik (Video)

Ahmet Calik, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë në një aksident automobilistik, është nderuar nga futbollistët e Besiktas dhe Gaziantep.

Në ndeshjen hapëse të kësaj jave të Superligës turke, topi është nxjerrë jashtë në minutën e gjashtë.

Të gjithë nisën të duartrokisnin në nderim të Calik, i cili në moshë të re iku nga kjo botë dhe pikëlloi shumë njerëz.

Kategoritë
Sport