Vajza e Bill Gates me jahtin e saj luksoze shijon verën në Bodrum të Turqisë

Një nga njerëzit më të pasur në botë, jahti ultra luksoz i Bill Gates u ankorua në Bodrum.

Vajza e Bill Gates, Phoebe Adele Gates erdhi në Bodrum me të ftuarit e saj një ditë më parë. 50 personel e mirëpritën varkën luksoze.

Të ftuarit ishin të shquar në jahtin luksoz, i cili ka 5 kuverta, ambiente ndenjeje dhe pushimi, një sallë të madhe ngrënieje, sallë argëtimi, dhoma luksoze, qendër spa, bar, xhakuzi, palestër, banjë turke e shumë të tjera.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme