Vajza e Pep Guardolës çmend rrjetin. Fotot e bukuroshes katalanase bëjnë xhiron e botës

Vajza e trajnerit më të famshëm të planetit, e veshur me bikini. Sigurisht që ky është një lajm, aq më tepër kur bëhet fjalë për një bukuroshe që do të pozonte në çdo pasarelë të planetit si e barabartë me çdo modele.

Maria Guardiola është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dku nuk ngurron të publikojë shpesh herë foto të nxehta për të treguar se është po aq e zonja në botën e modës sa babai i saj në postin e trajnerit të Manchester City.

E ndjekur nga rreth 400 mijë njerëz në rrjetet sociale, ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë dhe sigurisht që babai i saj nuk mund të jetë veçse krenar për të. Gjatë muajve të fundit, emri i Marias është lidhur me ish-lojtarin e Tottenham, Dele Alli edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar zërat.

Kategoritë
Të ndryshme