Vajza e Tatlisesit merr dhuratë nga babai i saj me vlerë 33 mijë euro

Dilan Çıtak, vajza këngëtare e Ibrahim Tatlıses, e cila u shfaq vite më vonë dhe Levent Dörter, i cili prej shumë vitesh janë bashkë, u martuan mbrëmjen e djeshme në një hotel luksoz në Stamboll.

Dilan Tatlıses, e cila u martua me të dashurin e saj prej 8 vitesh, kishte veshur tre fustane gjatë dasmës

İbrahim Tatlıses i ka bërë dhuratë vajzës së tij ku ia dhuroi stoli arri në vlerë prej 600 mijë lira turke ( mbi 33 mijë euro)

Kategoritë
Të ndryshme