Vajza e vogël e Tatlisesit e përfundon klasën e tretë me sukses shembullor

Sot ka përfunduar viti akademik 2021-2022 në Turqi. Miliona nxënës shkuan me pushime verore. Në mesin e prindërve kishte emra të njohur, të cilët ishin emocionuar për raportin…

Elif Ada, vajza e İbrahim Tatlıses, e cila lindi nga martesa e Ayşegül Yıldız, u diplomua në klasën e 3-të.

Tatlıses ka uruar Elif Adën me foton që ka shpërndarë në Instagram.

“Bravo vajza ime e vogël! Mori fletëparaqitjen. Nuk e turpëroi nënën dhe babin. Të përgëzoj ty dhe të gjithë fëmijët”

Kategoritë
LajmeTë ndryshme