Vajza tërheqëse la tërësisht në hije promovimin e transferimit të një lojtari të ri të Atletico

Mbrojtësi i majtë i Tottenham, Sergio Reguilon do të luajë në formë huazimi te Atletico Madrid në pjesën e mbetur të sezonit dhe ky transferim ka tërhequr shumë vëmendjen e mediave për dy arsye.

Përkatësisht, Reguilon është ish-lojtar i rivalit më të madh të Atletico-s, Realit dhe tërhoqi vëmendje promovimi i mbrojtësit të majtë.

Në prezantim ai u shfaq në shoqërinë e të dashurës së tij atraktive Marta Diaz, e cila dukej joshëse.

Ajo është konsideruar gjithmonë si një nga të dashurat më seksi të futbollistëve dhe ka kanalin e saj në YouTube me më shumë se dy milionë ndjekës.
Në Instagram e ndjekin 3.2 milionë njerëz të pabesueshëm dhe paraqitja e saj në promovim është një nga temat kryesore mes futbolldashësve në rrjetet sociale.

Çifti filloi lidhjen në vitin 2019 kur mbrojtësi i majtë luajti si huazim te Sevilla.
Meqë ra fjala, Reguilon vendosi të hidhte këtë hap në karrierën e tij pasi humbi vendin në skuadër pas ardhjes së Antonio Conte si trajner i Tottenham.

Kategoritë
Sport