Vdekja e gjen në breg të detit 54-vjeçaren nga Vlora

Një 54-vjeçare në Vlorë ka humbur jetën të shtunën ndërsa qëndronte në breg të detit. Bëhet e ditur se, ngjarja ka ndodhur në  rreth orës 12:20, në lagjen “Uji i Ftohtë”. Gruaja po rrinte në breg kur dyshohet se i ka rënë infarkt. Për pasojë, 54-vjeçarja ka humbur jetën në spitalin e Vlorës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kategoritë
LajmeRajoni