Vetëplagoset i riu në Prizren derisa po luante me armë

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në qytetin e Prizrenit, mëson Gazeta Sinjali.

Siç merr vesh Sinjali, një person është vetëplagosur në shtëpinë e tij, në rrugën “Sylejman Vokshi”.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës dhe kanë njoftuar se viktima B.Q, është vetëplagosur aksidentalisht derisa po manovronte me një armë.

Sipas Policisë, i riu momentalisht gjendet në sallën e operacionit dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Kategoritë
LajmeVendi