Video bëhet virale, shkelma mes grave në Durrës

Në një zonë të qytetit bregdetar, disa persona, mes tyre gra dhe fëmijë janë përshirë në një konflikt me njëri-tjetrit. Video e siguruar nga Dosja.al tregon momentin kur dy gra shihen të shtrira në tokë ndërkohë që persona të tjerë e fëmijë i bien me shkelma. Një prej tyre i qëndron në kokë, ndërsa nuk i kursen dhe goditjet.

Nuk dihet arsyeja e konfliktit e nëse personat e përfshirë kanë mbetur të lënduar rëndë mirëpo britmat dëgjohen shumë. Ngjarja ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve mirëpo asnjë nuk tenton që t’i ndajë. Sigurisht, që momenti nuk mbeti pa u filmuar dhe shpërndarë.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme