VIDEO/ Divani “fluturon” nga erërat e forta në Ankara

Prej ditësh Ankaraja është goditur nga erërat e forta, në rrjetet sociale janë postuar video të ndryshme për motin e ashpër që ka goditur vendin.

Por ajo që ka befasuar internetin është videoja e një divani “që po fluturon” në qiell.

Onur Kalmaz, personi që filmoi videon tha për mediat lokale se askush nuk u lëndua nga ky incident, madje divani u rrëzua në kopshtin e tij në një gjendje të mire dhe mund të përdoret sërish

Kategoritë
BotaLajme