Video/ “Shakira, Shakira”, tifozët e Realit provokojnë Piqué në çdo prekje të topit

“El Clasico” në fushë dhe në shkallët e stadiumit modern të Las Vegasit. Në katërkëndëshin e gjelbër fituan katalanasit e kapitenit Gerard Piqué, por në shkallë rezultati ndryshon.

Shikoni se si tifozët “Los Blancos” e provokojnë numrin 3 duke i kujtuar ish të fejuarën nga e cila u nda pas më shumë se 10 viteve bashkëjetesë. ,

https://gorilla.cdnja.co/v/ro/roj9M.mp4?token=87b04ntG5NMH_vvZlfs7zA&expires=1658686650

Kategoritë
Sport