Vojvoda starton për Torinon në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Fiorentinas dhe Torinos.

Kjo përballje është e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë

Nga minuta e parë për Torinon do të startojë edhe futbollisti kosovar, Mërgim Vojvoda.

Vojvoda e ka konsoliduar tashmë veten në formacionin fillestar të torinezëve.

Formacionet zyrtare:

Kategoritë
LajmeSport