Yjet e Real Madrid vizituan kuzhinerin të njohur turk Czn Burak

Yjet e futbollit të Real Madridit, Vinicius Junior, Nacho Fernandez Iglesias dhe Lucas Vazquez, të cilët shkuan në Dubai për pushime, vendosën që të darkojnë në ambientet e CZN Burak.

Ylli Vinicius Junior, Nacho Fernandez Iglesias dhe Lucas Vazquez zgjodhën Dubain për pushimet e tyre.

Në restorantin e CZN Burak janë ndalur edhe futbollistët, të cilët kanë kaluar një kohë të këndshme në Dubai me familjet dhe miqtë e tyre të ngushtë.

Vinicius Junior, i cili hyri në kuzhinë me CZN Burak, kaloi momente argëtuese.

CZN Burak, i ka publikuar këto momente në llogarinë e tij në Instagram

Kategoritë
LajmeTë ndryshme