YouTuberi tregoi se si duket udhëtimi i një familjeje ballkanike në det

YouTuberi i ri i BiH-së, Sead Hrustanović, nga Travniku i cili jeton në Slloveni, kënaqi ekipin në internet me një video në të cilën ai me shaka tregonte se si sillen nënat ballkanase në det.

Pak ditë më parë, Sead, i cili me shaka përshkruan jetën e përditshme në Bosnje-Hercegovinë, ndau një skeç që tregonte largimin e familjes së tij, nënës dhe dy fëmijëve Amir dhe Senada, në det.

Ata mbërritën herët në plazh, u lanë pak, më pas nëna e Mujesiras përgatiti një drekë të përbërë nga domate, pate, kifle, madje solli një tenxhere me fasule.

Kur u larguan nga plazhi për të pushuar pak sepse dielli ishte shumë i fortë, lanë peshqirë për të shpëtuar vendin.

“Mbreti! Ti me ben te buzeqesh ne cdo video te jetes tende! Fjale lavderimi vetem per ty legjenda”, “Seade nje histori e vertete deti. Pershendetje dhe mbeshtetje per mundin”, “Bravo cdo nder Seade, ne kete kohe stresi dhe tensioni arrin të na bësh të qeshim”, “Të gjitha të vërteta, sidomos kjo me peshqirët”, janë vetëm disa nga qindra reagimet pozitive.

Në YouTube, Instagram dhe TikTok, kjo video ka mbledhur mbi gjysmë milioni shikime.

Kategoritë
Të ndryshme