Zëdhënsja ruse publikon video në TikTok duke lëpirë dredhëzat në mënyrë provokuese

Zakharova, një nga figurat kryesore të Moskës, ishte në axhendat e rrjeteve sociale me mënyrën e ngrënies së dredhëzave që ishte shfaqur në një kopsht

Për zëdhënësen e Ministrisë së Punëve të Jashtme ruse, Mariya Zakharova, flitet jo vetëm me deklaratat e saj, por edhe me qëndrimet që shfaq herë pas here.

Zëdhënësja Zaharova ka shpërndarë në llogarinë e saj në Telegram imazhet që ka bërë teksa hante dredhëza në një kopsht.

Videoja e titulluar “My Harvest”, me këngën e famshme popullore ruse Kalinka, mori më shumë se 500 mijë shikime dhe rreth 4 mijë komente.

<iframe src=”https://videonuz.ensonhaber.com/player/241040?w=620&h=360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” width=”100%” height=”360″ name=”224112″></iframe>

Kategoritë
LajmeTë ndryshme