Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Granadas dhe Barcelonës

Ende pa kaluar një orë lojë, skuadra mysafire ka arritur ta zhbllokojë rezultatin në stadiumin “Nuevo Los Cármenes”.

Barcelona ka arritur të kalojë në epërsi në ndeshjen kundër skuadrës së Granadas, përmes golit të shënuar nga sulmuesi Luuk de Jong, përcjell KosovaPress.

Përmes një asistimi të veteranit Dani Alves, De Jong shënon për 1:0 në minutën e 57’ të ndeshjes.

Golin e De Jong e gjeni më poshtë

Kategoritë
LajmeSport